Кубок відкриття футбольного сезону 2018 року

Шановні  шанувальники  футболу!

22 квітня 2018 року в с.Макарівка та с.Андрушки відбудуться зональні змагання з футболу «Кубок відкриття футбольного сезону 2018 року».Організатором турніру виступає Попільнянська районна федерація футболу.Початок змагань о 10.00 годині                                                                                             В с.Макарівка гратимуть:ФК «Макарівка», ФК «Миролюбівка», ФК «Жовтневе», ФК «Парипси». В с.Андрушки гратимуть: ФК «Андрушки», ФК «Новоселиця», ФК «Корнин», ФК «Кам`янка», ФК «Саверці».

28 квітня 2018 року  в с.Андрушки відбудеться футбольний турнір - «Кубок пам`яті Юрія Ковальчука”. В змаганнях  візьмуть участь ФК«Макарівка», ФК «Попільня», ФК «Романівка» та господарі  - ФК«Андрушки».Початок змагань о 10.00 годині.

09 травня 2018 року в с.Андрушки відбудеться футбольний турнір – «Кубок ім.А.Н.Вітрука». В змаганнях візьмуть участь ФК «Макарівка», ФК «Корнин», ФК «Кам`янка” та господарі турніру – ФК «Андрушки». Початок змагань о 10.00 годині.

Запрошуємо всіх небайдужих та вболівальників пдтримати наші команди та вшанувати пам`ять героїв.

Організаційний комітет