Мінна безпека

30 Серпня, 2024 р., 11:17
Де можуть ховатися міни, гранати та снаряди? Що робити з уламками шахедів чи ракет? Як виглядають вибухонебезпечні предмети?
29 Липня, 2024 р., 11:07
Онлайн-курси, створені експертними співробітниками ДСНС України та Фондом Східна Європа, відтепер можна переглядати не лише на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!, а й на MEGOGO Освіта.
26 Липня, 2024 р., 10:57
Що таке міни й чому вони небезпечні?
23 Липня, 2024 р., 16:14
У сучасних реаліях України знання правил мінної безпеки стає необхідністю. Недостатня обізнаність може коштувати життя та заподіяти непоправну шкоду здоров’ю. Особливо небезпечними є вибухонебезпечні предмети, які залишаються після військових дій. На жаль, багато українців все ще не усвідомлюють усю серйозність ситуації, що призводить до трагічних наслідків.