Пліч-о-пліч

03 Квітня, 2024 р., 15:13
Допоки школярі відпочивали на весняних канікулах, на базі Андрушківського ліцею ім. А.Н. Вітрука з 26.03.2024р. по 28.03.2024 відбувся II територіальний етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
04 Березня, 2024 р., 08:18
У перший день весни начальник Житомирської  РВА Юрій Тарасюк зустрівся  з представниками регіонального організаційного комітету з питань підготовки та проведення спортивно-масових заходів в межах проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – куратором з черліденгу Оксаною Лебігою, керівником підрозділу Федерації зі спортивного орієнтування Іриною Трухній, головою асоціації з футзалу м. Житомир та Житомирської області Віктором Тараном.
19 Лютого, 2024 р., 14:01
Сьогодні ми розкриємо завісу та поговоримо про захопливий світ неформальної освіти у проєкті "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"!
02 Лютого, 2024 р., 10:14
Знайомимо з національними амбасадорами проєкту #Сергій_Стаховський – український тенісист, володар багатьох титулів АТР в одиночному та парного розрядах.
01 Лютого, 2024 р., 13:30
31 січня на базі Пулинського ліцею проведено баскетбольні змагання школярів закладів освіти Пулинської громади в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч. Разом Переможемо!».
23 Січня, 2024 р., 13:36
#Анжеліка_Терлюга – віцечемпіонка Олімпійських ігор з карате, чемпіонка Всесвітніх та Європейських ігор, перший номер світового рейтингу, а ще – національний амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».