Пліч-о-пліч

19 Лютого, 2024 р., 14:01
Сьогодні ми розкриємо завісу та поговоримо про захопливий світ неформальної освіти у проєкті "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"!
02 Лютого, 2024 р., 10:14
Знайомимо з національними амбасадорами проєкту #Сергій_Стаховський – український тенісист, володар багатьох титулів АТР в одиночному та парного розрядах.
01 Лютого, 2024 р., 13:30
31 січня на базі Пулинського ліцею проведено баскетбольні змагання школярів закладів освіти Пулинської громади в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч. Разом Переможемо!».
23 Січня, 2024 р., 13:36
#Анжеліка_Терлюга – віцечемпіонка Олімпійських ігор з карате, чемпіонка Всесвітніх та Європейських ігор, перший номер світового рейтингу, а ще – національний амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».