Інформаційні статті

15 Лютого, 2024 р., 13:48
Щороку 15 лютого  відзначають Міжнародний день онкохворої дитини.
21 Грудня, 2023 р., 11:27
З 1 вересня 2023 року у Житомирській області розподіл газу здійснює Житомирська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Усі питання щодо розподілу газу клієнти компанії можуть вирішити у Центрах обслуговування клієнтів. Наразі у області працює 17 таких центрів.
01 Грудня, 2023 р., 14:38
В складних умовах сьогодення виробничий структурний підрозділ Житомирський колійний ремонтно-механічний завод філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» акціонерного товариства «Українська залізниця» мас  гостру потребу в  укомплектуванні штату кваліфікованими робітниками.
09 Листопада, 2023 р., 16:02
Під час брифінгу йшлося про вартість проєктних робіт погоджено в сумі 1,3 млн грн., та меморандум між Житомирською обласною радою, Житомирською обласною військовою адміністрацією і Житомирською міською радою, у якому зазначено, що Житомирська міська рада передає обласній раді об’єкт незавершеного будівництва – гуртожиток на 150 місць в селі Зарічани, а Житомирська обласна військова адміністрація сприяє реконструкції об’єкта.