Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

Вітаємо на інтернет-сторінці Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) нашої громади!

Це цифрове середовище створене для зручного та швидкого отримання адміністративних послуг. Наш ЦНАП є місцем, де об'єднуються сучасні технології та тепла атмосфера взаєморозуміння, створюючи ідеальні умови

для вирішення ваших питань.

Ми прагнемо зробити ваше звернення за адміністративними послугами простим та приємним. На цієї сторінці ви знайдете вичерпну інформацію про послуги, які ми надаємо, робочий графік та контакти наших працівників а також корисні поради та інструкції щодо оптимального використання наших сервісів.

Дякуємо за те, що скористалися можливостями ЦНАП нашої громади. Ми завжди готові допомогти вам та забезпечити вас високоякісними адміністративними послугами.

З найкращими побажаннями,

ЦНАП Андрушківської сільської територіальної громади