Безбар'єрність

24 Липня, 2024 р., 15:39
24 липня радник та працівники Житомирської районної військової адміністрації, представники територіальних громад Житомирського району взяли участь в онлайн-дискусії на тему: «Інформаційна безбар'єрність: доступні медіа та публічна інформація у різних форматах».
19 Липня, 2024 р., 10:12
Насамперед, розмовляючи з дитиною на цю тему, враховуйте її вік та запит, – які саме питання вона вам ставить.
07 Червня, 2024 р., 10:58
Питання безбар’єрності в нашій країні продовжує набувати ваги. Адже результативність роботи, зокрема, залежить від сформованого комфортного та безбар’єрного робочого середовища. Працівники державних органів відрізняються за статтю, віком, професійним досвідом, фізичним станом, саме тому  мають різні потреби на робочому місці.
22 Травня, 2024 р., 11:13
Скутість і незручність у спілкуванні
14 Травня, 2024 р., 14:01
Відтепер люди з інвалідністю, люди літнього віку та інші маломобільні групи населення можуть швидко й зручно знайти найближчу безбарʼєрну локацію в чатботі «Доступно!»:
07 Травня, 2024 р., 10:42
Всі люди здатні комунікувати, просто роблять це по-різному: хтось усно словами, а хтось – іншими способами. І найпростіший інструмент, яким ви можете скористатись при спілкуванні з людиною з інвалідністю, – це просто поставити запитання.
30 Квітня, 2024 р., 14:40
Що робити, якщо здається, ніби людина на кріслі колісному потребує допомоги в громадському місці? Як загалом пропонувати людині з інвалідністю допомогу? А якщо це дитина?
17 Січня, 2024 р., 13:26
Майже у кожного з нас у найближчому колі знайомих є людина, яка боронить Україну від російської агресії або повернулася з війни.