Дошка поздоровлень

08 Березня, 2024 р., 06:05
Шановні жінки!
21 Лютого, 2024 р., 08:20
В Україні це свято існує з 2002 року, коли з метою зміцнення державотворчої функції української мови, сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України, Президент України підписав відповідне розпорядження про відзначення Міжнародного дня рідної мови.
19 Лютого, 2024 р., 08:45
Сьогодні відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців усіх визвольних часів.
15 Лютого, 2024 р., 00:01
15 лютого в Україні відзначається День пам'яті учасників бойових дій на територіях інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.
22 Січня, 2024 р., 06:00
“Наша єдність – наша зброя”