#ТИЯК

09 Лютого, 2024 р., 10:08
Щойно стає відомо про постраждалих через ворожі обстріли, на допомогу поспішають рятувальники, медики, а також психологи, готові надати допомогу тим, хто зазнав гострої реакції на стрес.
06 Лютого, 2024 р., 13:15
Про це свідчать результати другої хвилі дослідження «Ментальне здоров’я та ставлення українців до психологічної допомоги під час війни». Його провела компанія Gradus Research у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.
25 Січня, 2024 р., 13:27
Під головуванням першої заступниці начальника Житомирської ОВА Наталії Остапченко відбулося чергове засідання Координаційного центру з питань підтримки цивільного населення області.
10 Січня, 2024 р., 13:20
У с. Городок відбувся тренінг з ментального здоров'я для працівників селищної ради на тему: «Як не втратити себе під час війни та зберегти своє ментальне здоров'я».
09 Січня, 2024 р., 15:39
Ніхто не може заперечити той факт, що мистецтво позитивно впливає на наш емоційний стан, допомагає відійти від буденності, тривожного повсякдення, естетично і духовно збагатитися. Зрештою підтримати своє ментальне здоров’я.
25 Грудня, 2023 р., 10:57
Для підтримки цього напряму Національна служба здоров’я України реалізує окремий пакет з підтримки ментального здоровʼя — “Супровід і лікування дорослих і дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”.
29 Листопада, 2023 р., 15:06
Якщо дитині важко розслабитися, вона напружена і не може заснути, позіхніть разом із нею. Так-так, навіть якщо не хочеться. Відкрийте широко рота та позіхніть від душі
28 Листопада, 2023 р., 11:07
Нічні сирени й обстріли та тривога за себе і близьких додали українцям безсонних ночей. Що робити, якщо вночі не вдалося виспатися і на ранок ви почуваєтеся втомленими та розбитими?
22 Листопада, 2023 р., 10:33
Про це розповіла радниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації з гуманітарних питань та ментального здоров’я, координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Ірина Гладка.