#ТИЯК

24 Липня, 2024 р., 15:49
24 липня весь світ відзначає Міжнародний день турботи про себе, який слугує нагадуванням про те, як важливо піклуватися про себе фізично, емоційно та ментально.
24 Липня, 2024 р., 09:00
Поганих людей часто не турбує те, чи вони погані. А добрі люди часто сумніваються в собі.
22 Липня, 2024 р., 09:06
Через рік після створення Регіональної координації, Координаційний центр КМУ / Mental Health UA спільно з World Health Organization (WHO) розширює поле присутності системи.
19 Липня, 2024 р., 10:04
Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.
24 Червня, 2024 р., 13:18
Якщо комунікація з деякими людьми здається тобі нестерпною і виснажливою, то, може, тобі не здається? Можливо, ти маєш справу з людиною з токсичною поведінкою.
13 Травня, 2024 р., 13:10
Поради, що можна, а чого не слід говорити тим, хто чекає рідних із фронту, підготував Центр стратегічних комунікацій. Ось декілька з них.
07 Травня, 2024 р., 10:40
Вони пережили складні випробування на полі бою, а тепер стикаються з новими викликами у повсякденному житті. Шлях повернення ветеранів до цивільного життя не завжди легкий. Тому наша підтримка така важлива.
12 Березня, 2024 р., 13:34
Емоційний голод — це стан, коли людина відчуває потребу в їжі не через фізичний голод, а для задоволення емоційних потреб, таких як втіха, зниження стресу або нудьги. Відрізнити емоційний голод від фізичного можна за декількома ознаками: