Прозорість і підзвітність

24 Квітня, 2024 р., 15:20
Під час брифінгу йшлося про тендерні закупівлі, які пов’язані з закладами освіти та охорони здоров’я.
19 Квітня, 2024 р., 15:41
Про це повідомляє Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.
18 Квітня, 2024 р., 14:03
Робоча група «Прозорість та Підзвітність» при обласній військовій адміністрації продовжує аналіз публічних закупівель, оголошених різними суб’єктами господарювання області на предмет доцільності та необхідності витрачання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.
17 Квітня, 2024 р., 13:34
Ще з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій, а вже 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів.
11 Квітня, 2024 р., 15:21
Продовжуючи діяльність у сфері забезпечення прозорості та підзвітності, робоча група “Прозорість та підзвітність” при Житомирській обласній адміністрації продовжує активно працювати. Висококваліфіковані фахівці проводять постійний моніторинг та аналіз закупівель, що здійснюються на території Житомирщини. Це необхідно для запобігання зайвим витратам та ефективному використанню бюджетних коштів, особливо в умовах воєнного стану, коли кожна гривня має надважливе значення.
09 Квітня, 2024 р., 15:45
У 2024 році до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) вже приєдналося 7,6 тис. нових користувачів.
05 Квітня, 2024 р., 10:39
Сьогодні, 4 квітня, під головуванням першого заступника начальника Житомирської районної військової адміністрації Сергія Кириченка відбулося чергове засідання районної робочої групи «Прозорість та підзвітність».
01 Квітня, 2024 р., 10:16
На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.
29 Березня, 2024 р., 11:27
Під час брифінгу йшлося про підбиття проміжних підсумків за результатами аналізу першого фінансового кварталу 2024 року.