Прозорість і підзвітність

23 Травня, 2024 р., 16:12
На черговому засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» було розглянуто публічну закупівлю щодо якої Держаудитслужбою булу оголошено моніторингові процедури в квітні 2024 року.
22 Травня, 2024 р., 10:20
Понад половина українських новобудов мають судові процеси щодо земельних ділянок. Перевірити житлові комплекси можна за допомогою сервісу «Опендатабот. Корупційні ризики новобудов».
13 Травня, 2024 р., 11:51
На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.
10 Травня, 2024 р., 08:41
Під час брифінгу йшлося про аналіз оголошених закупівель двох медичних закладів – обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського та міської лікарні №2 ім.Павлусенка. Загальна сума закупівель становить майже 32 мільйони гривень.
09 Травня, 2024 р., 09:10
Робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує моніторинг та аналіз тендерних закупівель, зокрема у квітні поточного року на території Житомирської області було оголошено понад 50 публічних закупівель.
24 Квітня, 2024 р., 15:20
Під час брифінгу йшлося про тендерні закупівлі, які пов’язані з закладами освіти та охорони здоров’я.
19 Квітня, 2024 р., 15:41
Про це повідомляє Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.
18 Квітня, 2024 р., 14:03
Робоча група «Прозорість та Підзвітність» при обласній військовій адміністрації продовжує аналіз публічних закупівель, оголошених різними суб’єктами господарювання області на предмет доцільності та необхідності витрачання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.
17 Квітня, 2024 р., 13:34
Ще з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій, а вже 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів.