Чемпіонат Житомирської області по гирьовому спорту серед юнаків та дівчат

23 березня 2019 року в спортивному залі Попільнянської гімназії відбувся чемпіонат Житомирської області по гирьовому спорту серед юнаків та дівчат. В цих змаганнях взяли участь команди з Попільні, Андрушівки, Житомира, Радомишля, Новоград-Волинського.

За домовленістю з тренером, майстром спорту міжнародного класу по гирьовому спорту Петром Устимовичем Тоскалюком до складу попільнянської команди були включені найбільш успішні юнаки та дівчата, які займаються в тренажерному залі будинку культури с. Андрушки – Юля Мошківська і Ігор Писанко.

Основним завданням андрушківських спортсменів була участь в змаганнях та отримання досвіду у провідних спортсменів Житомирщини. А повчитися там було чому :

• Перш за все організація змагань  та матеріально-технічна сторона цього виду спорту;
  • Друге, це вивчення техніки виконання основних вправ гирьового спорту та підготовки спортсменів.

Наші юні спортсмени отримали цікавий перший досвід виступу на таких змаганнях та поспілкувались з колегами з других команд. Це, можливо, визве зацікавленість гирьовим спортом не тільки у молоді села, а і у інших жителів громади.

Фото та відео змагань:

ТОСКАЛЮК П.У