Соціальні послуги швидко, якісно, доступно для кожного жителя громади

Дата: 04.03.2021 14:59

Фото без описуЗавдяки впровадженню в дію інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада», до якої підключено відділ соціального захисту та забезпечення населення Андрушківської сільської ради, з 01.03.2021 року соціальні послуги надаються безпосередньо в Андрушківській сільській раді. Мешканці громади зможуть отримувати соціальні послуги для призначення всіх видів соціальної підтримки.

Головний спеціаліст відділу проводить роз’яснювальну та інформаційну роботу серед населення щодо змін в організації роботи з призначення державних допомог.

З 28.01.2021 року головним спеціалістом вже було прийнято декілька десятків заяв у паперовому вигляді, а завдяки впровадженню нових інформаційних технологій почали працювати в електронному.

Цифровий розвиток громади дозволяє забезпечити сучасний підхід до надання всіх соціальних послуг швидко, якісно, доступно для кожного жителя громади.