З Днем Незалежності!

Дата: 24.08.2022 06:00

Буває, часом сліпну від краси.

Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–

оці степи, це небо, ці ліси,

усе так гарно, чисто, незрадливо,

усе як є – дорога, явори,

усе моє, все зветься – Україна.

Така краса, висока і нетлінна,

що хоч спинись і з Богом говори.

Ліна Костенко

Шановні жителі Андрушківської громади, друзі!

Сьогодні ми відзначаємо 31у річницю незалежності нашої Держави і зустрічаємо її в умовах війни. На полі бою нам доводиться захищати свій історичний вибір і право вільно жити на власній землі. Але будь-які випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. І на фронті, і тут, на місцях, усі ми додаємо значних зусиль, наближуючи нашу перемогу.

Незалежність країни – це і наша особиста незалежність, а також наші можливості для того, щоб самим будувати розвинене та забезпечене громадянське суспільство.

Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизм та наполегливу працю.  Ми обов'язково будемо багатою демократичною державою.

Вітаю всіх з великим національним святом –

Днем Незалежності України!

Дякую нашим мужнім воїнам, які зараз боронять країну на фронті. Дякую всім хто у тилу в такі важкі часи допомагає й наближує Перемогу.

Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним миру, міцного здоров’я, мудрості, добра, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Наша спільна мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!

Зі святом!

Сільський голова Олена Матківська