Повідомлення від ТОВ «СІГНЕТ-ЦЕНТР»

Дата: 19.12.2022 11:00

Повідомлення про намір  отримати Дозвіл про внесення змін до Дозволу №1824780301-85 від 24.09.2018 р. на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

ТОВ «СІГНЕТ-ЦЕНТР» має намір отримати Дозвіл про внесення змін до Дозволу № 1824780301-85 від 24.09.2018 р. на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від додаткових стаціонарних джерел, що розташовані за адресою: 13543, Житомирська область, Житомирський район, с. Андрушки, вул. Заводська, 5.

Ідентифікаційний код суб'єкта господарювання з ЄДРПОУ  - 38180739.

Юридична та фактична адреса підприємства: 13543, Житомирська область, Житомирський район, с. Андрушки, вул. Заводська, 5.

Метою отримання дозволу на викиди є провадження виробничої діяльності, під час якої здійснюються викиди ЗР в атмосферне повітря.

Викиди забруднюючих речовин здійснюються при роботі котлоагрегатів, пересипці золи, підготовці деревини, роботі дизель-генератора. Діяльність, що розглядається, не підлягає оцінці впливу на довкілля.

Якісний  та кількісний склад ЗР, що викидаються в атмосферне повітря від додаткових стаціонарних джерел (т/рік): тверді суспендовані частинки – 2,604, вуглецю оксид – 1,06, азоту оксиди – 0,466, сірки діоксид – 7,911, вуглеводні граничні – 0,123, метан – 0,012, азоту (І) оксид – 0,013, діоксид вуглецю – 744,147, ртуть та її сполуки (у перерахунку на ртуть) - 0,00004, міді оксид – 0,0002, нікелю металевого – 0,0002, свинцю та його з’єднань – 0,0001, хрому (VI) – 0,0003, оксиду цинку – 0,0003, арсену – 0,0002.

Об’єкт за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря відноситься до другої групи об’єктів, згідно Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 09.03.2006 р. № 108. Відповідно заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись.

Як виявив розрахунок приземної концентрації забруднюючих атмосферу речовин на існуючий стан, долі приземної концентрації по всім ЗР, на всіх розрахункових точках як на межі, так і за межами СЗЗ, не перевищують ГДК (ОБРВ) атмосферного повітря. Відповідно, заходи щодо скорочення викидів та досягнення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів ЗР не розроблялись.

Розроблено пропозиції щодо дозволених обсягів викидів ЗР в атмосферне повітря відповідно до законодавства. Для ЗР, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства (норматив ГДВ не був досягнутий за величинами масового потоку і масової концентрації), встановлені величини масової витрати (г/с). Для ЗР, за якими здійснюється державний облік, але на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, встановлено величини масової витрати (г/с). Для ЗР, викиди яких не підлягають регулюванню та за якими не здійснюється державний облік, і для неорганізованих джерел викидів регулювання здійснюється шляхом встановлення вимог.

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян щодо видачі дозволу на викиди суб’єктом господарювання просимо надсилати до Житомирської обласної військової адміністрації за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 1, тел. (0412) 47-11-09, e-mail: ztadm@apoda.zht.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються до розгляду протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті.