Підтримай петицію - збережи ліс!

Дата: 14.03.2023 21:22

Ліси є важливою складовою нашої природи та екосистеми, які забезпечують нам чисте повітря, воду та місця для життя тварин. Однак, вони також є під загрозою знищення та руйнування в результаті неконтрольованого їх вирубування.

Тому, закликаємо всіх громадян підтримати петицію щодо збереження лісів територіальних громад. Ця петиція спрямована на залучення уваги до проблеми знищення лісів, яка є однією з найбільших екологічних проблем нашого часу.

Збереження лісів територіальних громад - це важливе завдання, і кожен може зробити свій внесок у цей процес. Давайте працювати разом, щоб зберегти ці важливі природні ресурси для майбутніх поколінь.

Триває збір підписів на підтримку петиції проти вилучення лісів із власності територіальних громад - https://bit.ly/3Zit9ZR

Наразі петиція вже набрала понад 12000 голосів з 25000 необхідних.

Запрошуємо долучитися до збору підписів!