Прощаємось з нашим Героєм

Дата: 16.03.2023 12:08

Україна - країна, де відчуття громадянської відповідальності та повага до захисників завжди були високими. В останній рік, з початком війни, ці почуття зросли ще більше. Кожен день солдати ЗСУ ризикують своїм життям, щоб захистити нашу країну.

Вчора Андрушківська громада провела в останню путь свого захисника, мешканця с. Макарівка, який помер від ран, отриманих при захисті м. Слов’янськ в Донецькій області. Тіло загиблого воїна на його останньому шляху коліно уклінно зустрічали жителі громади.  Мазур Руслан Миколайович був справжнім воїном, який виконував свій обов'язок з великою мужністю та відданістю.

Під час панахиди було промовлено слова пам'яті та вдячності загиблому захиснику, який віддав своє життя за Україну, за нашу безпеку та майбутнє. Староста с. Макарівка висловила слова підтримки та вдячності родині загиблого.

Церемонія поховання на місцевому кладовищі відбулася з усіма військовими почестями, з участю оркестру, почесного караулу Національної гвардії України, військових, рідних та друзів загиблого воїна.

Царство небесне та вічна слава Герою!