Пам'яті Григорія Васильовича Ковбаси

Дата: 19.06.2023 13:06

08 червня 2023 року неподалік від населеного пункту Новосілка Волновахського району Донецької області, під час виконання бойового завдання, ми втратили ще одного нашого Героя. Зі скорботою згадуємо Григорія Васильовича Ковбасу, мешканця села Василівка, який віддав своє життя, захищаючи наше мирне небо.

Поховання Героя відбулося вчора, 18 червня, на місцевому кладовищі села Василівка. В цей день наша громада об'єдналася, щоб вшанувати пам'ять Григорія Васильовича. Ряди односельців, друзів і родичів загиблого утворили коліно уклінний коридор, по якому похоронна процесія з тілом Героя проїхала до його родинного дому.

Після чину панахиди родина та друзі попрощалися з загиблим воїном, а побратими на своїх плечах пронесли труну з тілом до місця поховання. Під звуки траурного салюту ми навіки простились з нашим захисником.

Пам'ять про Григорія Васильовича Ковбасу завжди залишатиметься живою серед нас. Його самовідданість, мужність та жертовність завжди будуть нагадувати нам про важливість миру, патріотизму та відданість своїй Батьківщині. Хай його душа спочиває в мирі, а його подвиг залишиться в серцях усіх нас, надихаючи на подальші зусилля у побудові кращого світу.

Вічна пам’ять тобі, Герой! І слава нашій Україні!