З Міжнародним днем людей з інвалідністю!

Дата: 03.12.2023 00:01

Приміть щирі привітання з Міжнародним днем людей з інвалідністю!

Сьогодні – особливий день, коли ми визнаємо та цінуємо незламну волю та невичерпні сили тих, хто долає виклики, щоб жити повноцінним життям. Адміністрація Андрушківської сільської ради глибоко поважає кожну особу з інвалідністю в нашій громаді. Ваша сила, вольові рішення та невичерпна енергія є джерелом натхнення для всіх нас.

Нехай цей день буде днем взаєморозуміння, підтримки та спільного творчого діалогу. Ми віримо в те, що разом ми здатні побудувати світ, де кожна особа, незалежно від своїх особливостей, буде відчувати себе повноцінною частиною суспільства.

Бажаємо всім міцного здоров'я, невичерпної енергії та невід'ємної віри у свої можливості. Разом ми сильні, і разом ми робимо нашу громаду кращою для всіх!

Зі святковими побажаннями,

Адміністрація Андрушківської сільської ради