Пам'ятаємо...

Дата: 08.04.2024 14:41

6 квітня  минув вже другий рік, як жорстока війна забрали життя нашого Героя, Шемета Леоніда Валентиновича. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати близької, рідної людини… Та нехай добрий світлий спомин про нашого мужнього захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в пам'яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Шемет Леонід з першого дня російської агресії брав участь у бойових діях. Своїм життям і героїзмом він довів, що Україна не переможна. Він ніколи  не ховався за спини своїх товаришів-побратимів піднімаючи їх бойовий дух. Наш захисник загинув під час ведення бою поблизу населеного пункту Довгеньке Ізюмського району Харківської області.

Світла пам’ять тобі, Воїн!

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та друзям. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Спочивай з миром, Леоніде, наш земляче, наш Герою!