Серіал «Протимінна безпека»: Навчіться розпізнавати вибухонебезпечні предмети та дізнайтеся, що робити з ними. ВІДЕО

Дата: 30.08.2024 11:17

Де можуть ховатися міни, гранати та снаряди? Що робити з уламками шахедів чи ракет? Як виглядають вибухонебезпечні предмети?

Мати відповіді на ці питання варто кожному жителю України, адже зараз наша земля — найзамінованіша у світі.

Дивіться новий серіал «Протимінна безпека» на Дія.Освіта. Навчіться розпізнавати вибухонебезпечні предмети та дізнайтеся що робити з ними:

• не чіпати та не дозволяти іншим це робити
  • відійти у безпечну зону
  • повідомити ДСНС — подзвонити 101
  • не фотографувати та не ширити фото в соцмережі

Освітній серіал створено для Дія.Освіта за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України та технічної підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у межах проєкту BBC Media Action, що входить до Проєкту Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, що фінансується урядом Японії.