З Міжнародним днем людей похилого віку!

Дата: 01.10.2024 09:06

1 жовтня ми відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке нагадує всім нам про важливість поваги та турботи про старше покоління. Це день, коли ми вшановуємо людей, які своєю багаторічною працею та життєвим досвідом закладають міцний фундамент для наступних поколінь.

З нагоди цього свята Андрушківська сільська рада з нагоди свята подякувала ветеранам праці та особам з інвалідністю, яким надається соціальна послуга «догляд вдома». Представники ради з особливою теплістю привітали наших шанованих односельців, висловивши їм щиру вдячність за їхню невтомну працю, стійкість і життєву мудрість. Кожному були вручені святкові подарунки, а також передані добрі побажання міцного здоров'я, миру та благополуччя.

Ця ініціатива є не лише нагодою вшанувати ветеранів праці та людей з обмеженими можливостями, а й підтверджує наше прагнення допомагати тим, хто потребує підтримки та уваги. Догляд за старшим поколінням — це наш спільний обов’язок, і ми будемо й надалі робити все можливе, аби їхні будні були сповнені турботи, тепла та поваги.

Дякуємо кожному за їхній внесок у розвиток нашої Держави!