Дякуємо, Lumos!

Дата: 27.09.2024 18:24

Благодійність – не просто доброчинність, це, перш за все, підтримка соціально вразливих сімей, які потребують зовнішньої підтримки, можливість дати їм шанс пережити тимчасові труднощі і знайти сили жити далі.

25 вересня 2024 року до Андрушківської громади завітали представники Благодійного Фонду «Люмос» – міжнародна благодійна організація, заснована в 2005 році британською письменницею Джоан Роулінг.  Місія Lumos полягає в забезпеченні права кожної дитини на зростання у безпечній та люблячій родині.

З 2017 року Lumos є активним партнером у реформуванні системи догляду та виховання дітей в Україні, тісно співпрацює з урядовими та неурядовими зацікавленими сторонами на національному та регіональному рівнях.

Андрушківська сільська рада висловлює щиру подяку представникам Благодійного Фонду «Люмос» за допомогу дітям із сімей вразливих категорій у вигляді продуктових, гігієнічних наборів, канцелярського приладдя.

Кожна Ваша допомога є доречною. Ми цінуємо Ваше прагнення зробити непросте життя наших дітей більш захищеним. Нехай Ваша доброта і щедрість повертаються до Вас сторицею.

Бажаємо усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на життєвому шляху.

Сподіваємося на подальшу співпрацю в рамках підтримки соціальної сфери Андрушківської територіальної громади.