Підтримайте розвиток Андрушківської громади: голосуйте за проєкт створення соціальної пекарні!

Дата: 15.10.2024 14:47

Андрушківська громада завжди прагне до розвитку та покращення умов життя своїх мешканців. Зараз у нас є чудова можливість зробити важливий крок уперед! Ми подали проєкт створення соціальної пекарні в с. Андрушки на конкурс "Громада на всі 100", і для його реалізації потрібна підтримка всієї громади.

Чому цей проєкт важливий?

Соціальна пекарня – це більше, ніж просто місце для випікання хліба. Це проєкт, який матиме значний вплив на життя громади:

• Створення нових робочих місць. Пекарня забезпечить працевлаштування місцевих жителів, надасть стабільний дохід і можливості для професійного розвитку.
  • Підтримка вразливих категорій населення. Соціальна пекарня також працюватиме над майбутніми благодійними ініціативами, зокрема надаватиме хліб для тих, хто потребує допомоги.
  • Розвиток місцевої економіки. Власне виробництво сприятиме економічній незалежності громади, зменшить витрати на закупівлю продукції з інших регіонів.
  • Зміцнення громади. Цей проєкт стане символом єдності та співпраці, адже ми разом будуємо майбутнє, в якому кожен мешканець матиме кращі умови для життя.

Що потрібно зробити?

Для того щоб проєкт став реальністю, необхідно максимально згуртуватися і проголосувати за нього. Ваш голос може стати вирішальним у перемозі цього важливого для нашої громади проєкту!

Голосування проходить на сайті конкурсу "Громада на всі 100". Процес дуже простий і займає всього кілька хвилин:

1. Перейдіть на сайт конкурсу.
  2. Знайдіть наш проєкт під назвою Соціальна пекарня в Андрушківській громаді “Зроблено з любов’ю”.
  3. Натисніть "Проголосувати" (ви повинні мати акаунт у Фейсбук)

або

зайдіть за посиланням

чи скануйте QR-код

Чому важливо діяти зараз?

Конкуренція в конкурсі висока, і кожен голос може вирішити долю нашого проєкту. Ми впевнені, що цей проєкт зможе позитивно вплинути на життя багатьох мешканців нашої громади. Але без вашої підтримки його реалізація буде неможлива. Тому закликаємо кожного мешканця громади долучитися до голосування і зробити свій внесок у розвиток села.

Об'єднаймо зусилля заради спільного блага!

Ми завжди мріяли про проєкт, який допоможе створити нові можливості для наших мешканців і зміцнить громаду. Тепер ця мрія може стати реальністю – все залежить від нашої згуртованості.

Підтримайте створення соціальної пекарні в с. Андрушки та допоможіть зробити нашу громаду сильнішою і процвітаючою!

Разом ми можемо більше!