Андрушківська громада
Попільнянський район, Житомирська область

Співчуваємо втраті

 04 лютого 2018 року, на 44-му році життя пішов у вічність депутат Андрушківської сільської ради, обранець 10 виборчого округу села Макарівка Андрушівської об’єднаної територіальної громади Попільнянського району Житомирської області – Олександр Петрович Крук.

Сільський голова, Андрушківська сільська рада, виконавчий комітет з глибоким сумом сприйняли звістку про раптову смерть Олександра Крука та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким.

Цілеспрямований, самовідданий, він завжди вражав своєю енергію та працездатністю, вмінням перейматися проблемами оточуючих, рішуче та принципово відстоювати інтереси громади.

Олександр Петрович з вересня 2015 року по липень 2016 року брав участь у проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Він ніколи не пасував перед труднощами, простягав руку допомоги усім, хто її потребував, був щирим та небайдужим, чим заслужив глибоку повагу та авторитет серед земляків, однодумців та усіх, хто був поруч.

Важко знайти слова, які могли б зменшити біль тих, хто втратив близьку і дорогу людину. У цей скорботний час ми поділяємо з вами всю глибину непоправної втрати.

Нехай же пухом буде йому земля та вічна  пам'ять,« повернутися до списку новин