Відкрився шаховий клуб

В тренажерному залі діє аматорський шаховий клуб, де всі бажаючі можуть долучитися до цієї інтелектуальної гри. Запрошуються всі поціновувачі шахів - від новачків до професіоналів. Дізнатися про функціонування клубу, запитати поради або ознайомитися з правилами гри можна, звернувшись до Василя Михайловича Семенякі.

У 1798 році Бенджамін Франклін сказав: «Так само, як ограновування алмазу перетворює його в діамант, заняття шахами дозволяють розкрити розумові здібності людини». Цією грою з давньою історією, яка сьогодні вважається видом спорту, захоплюються мільйони людей у всіх куточках планети. Грайте самі і навчіть свою дитину грати в шахи. Ця гра приносить дітям багато радості, в той же час має великий вплив на їх розумовий і логічний розвиток.

Ласкаво просимо в наш шаховий клуб!