Андрушківська громада
Попільнянський район, Житомирська область

Конкурс на створення офіційної символіки Андрушківської громади

Оголошується конкурс на створення офіційної символіки  (герба, прапора та гімну) Андрушківської громади

Виконавчим комітетом Андрушківської  сільської ради оголошено конкурс на створення офіційної символіки Андрушківської сільської ради.
      Метою конкурсу є визначення найкращих науково обґрунтованих засад  і варіантів художніх вирішень герба та прапора Андрушківської сільської ради  для його остаточного затвердження сільською радою.
      Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:
1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 02.09.2018 по 30.09.2018;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 01.10.2018 по 07.10.2018;
3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 11.10.2018 по 22.10.2018;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – жовтень  2018;
5 етап – затвердження Андрушківською  сільською радою офіційної символіки територіальної громади жовтень  2018.

     У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.  

       Переможець у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора територіальної громади одержує грошову винагороду в сумі 2000 (дві тисячі) гривень.            

Переможець у конкурсі на кращий текст і музику гімну територіальної громади одержує грошову винагороду у сумі 2000 (дві тисячі) гривень.

      У разі, якщо переможцями на кращий ескіз герба і прапора, текст і музику гімну є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл. 

      Основними завданнями конкурсу, окрім розроблення та створення герба, прапора є збереження історичної та культурної спадщини сіл Андрушківської сільської  ради, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму, зокрема, поширення інформації про Андрушківську сільську раду  як культурний, історичний та мальовничий куточок Полісся.

       Ескізи герба та прапора територіальної громади Андрушківської сільської ради  бути виконані на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

      Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населеного пункту, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати село   Андрушки серед інших населених пунктів.

ОПИС ГЕРБА: 

рекомендована форма

 

 

 

ОПИС ПРАПОРА:

      На ескізі прапора має бути розміщений герб без щита або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

     Текст і музика гімну територіальної громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції Андрушок ,Василівки,Харліївки,Макарівки  прагнення його мешканців жити в незалежній Українській державі.

     Конкурсні проекти герба та прапора Андрушківської сільської ради  подаються до 30 вересня  2018 року за адресою: вул. Шкільна,1 с.Андрушки Попільнянського району Житомирської області.

 

 

Офіційні документи до конкурсу - читати...« повернутися до списку новин