Шкільний конкурс

Дата: 22.10.2018 10:23

У Андрушківської школі проходить осінній конкурс на кращу поділку з природних матеріалів. Участь беруть школярі всіх класів. Із задоволенням свої шедеври майстрували першокласники разом зі своїм учителем. Серед конкурсних робіт можна побачити вироби з овочів, фруктів, горіхів, грибів, квітів та інших природних дарів осені.

Дуже натурально виглядає гусениця із зелених яблук, виділяється красою картина з оформленням з квітів, їстівний кошик з гарбуза наповнений всілякими плодами, а перцеві тюльпани ненадовго повертають атмосферу весни. У цьому конкурсі маленькі таланти змогли проявити себе як справжні скульптори та художники, використовуючи в якості інструментів те, що подарувала природа.

Більш фото у нашої фотогалереї...