Вітаємо з Днем працівників місцевого самоврядування

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕПУТАТИ, АКТИВІСТИ САМОВРЯДНИХ ОРГАНІВ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, яке відзначається в Україні 7 грудня.
Саме завдяки спільним зусиллям місцевого самоврядування здійснюється народовладдя в Україні!

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми Андрушківської громади, дбають про розквіт і зростання сіл громади.

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця , високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави. Нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка всіх жителів громади, колег, виборців.

Бажаємо вам – депутатам, працівникам органів місцевого самоврядування, усім жителям доброго здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму і мужності, творчої наснаги та родинного благополуччя.