Поздоровлення

Дата: 09.01.2019 09:06

Друзі! Ось і підійшли до завершення новорічні свята - час феєричних емоцій, домашніх застіль і радісних подій. У ці дні гарний настрій не залишав нікого з нас ані вдома, ані на робочому місці. Особливо він підіймався коли в гості до нас заходили наші талановиті артисти.

Напередодні Нового року колектив Андрушківської сільської ради привітали найактивніші вокалістки хору Андрушківського будинку культури – Коломієць Катерина Федорівна, Ткачук Ангеліна, Коляда Ольга, Личко Аліна, Личко Марія. Артистки представили цілу культурну програму, вела яку справжня конферансьє, фахівець у справах дітей Куценко Катерина Василівна.

Під звуки музичного інструменту під керуванням гармоніста Петра Дмитровича, хор виконав веселі пісні і традиційні щедрівки.

Різдвяні привітання творчого колективу Харліівского будинку культури продовжили новорічну атмосферу і зарядили глядачів позитивними емоціями. Костюмована вистава Горіги Галини Степанівни, Костенко Марії Георгіївни, Добровольської Ганни Федорівни, Літвинчук Юлії Петрівни, Величко Надії Павлівни, Мельник Юлії Олександрівни була справжнім концертним дійством.

Хочеться сказати велике спасибі нашим народним талантам, які, незважаючи на всілякі труднощі і кризи, намагаються підтримувати українські національні традиції і дарувати радість і позитив своїм землякам.