Андрушківська громада
Попільнянський район, Житомирська область

Подяка освітянам

14 січня 2019 року обдаровані діти із різних районів Житомирщини – переможці музичних, літературних, художніх конкурсів – отримали відзнаки від голови ОДА Гундича Ігоря Петровича.

З Андрушківської ОТГ подяки та подарунки отримали Смаль Дарина, учениця 8 класу Василівської філії ОЗО «Андрушківський ліцей ім. А.Н. Вітрука», та Осадча Анастасія, учениця 9 класу ОЗО «Андрушківський ліцей ім. А.Н. Вітрука».

У сесійній залі обласної ради кожен з школярів міг відчути себе депутатом та спробувати себе у ролі спікера за президією.

Від імені Ігоря Гундича дітей привітав керівник апарату ОДА Олексій Шатило.

Поспілкувалась з дітьми і начальник управління культури та туризму ОДА Тетяна Парфентієва.

У дарунок діти отримали прем’єрний перегляд фільму «Шлях додому» у кінотеатрі І.Я. Франка та відвідини Музею космонавтики ім. С. Корольова.

Діти щиро дякували за подарунки і безмежно раділи. Від імені наставників і батьків я подякувала адміністрації ОДА і впевнила, що такими талантами Україна пишатиметься. Це ті квіти, що дадуть щедрий плід.

Щира подяка відділу освіти, культури, молоді та спорту Андрушківської сільської ради за підтримку та мудрі поради наставникам, які допомагають нашим дітям досягати таких вершин.

 

Вчитель української мови і літератури Василівської філії

ОЗО «Андрушківський ліцей ім. А.Н. Вітрука»

Тетяна Безуса« повернутися до списку новин