Андрушківська громада
Попільнянський район, Житомирська область

Рада регіонального розвитку в Андрушківській ОТГ

Виїзне засідання Ради регіонального розвитку відбулося 20 лютого в Андрушківської ОТГ. Головував на засіданні керівник Житомирської області Ігор Петрович Гундич. Присутніми були народний депутат О. В. Ревега, голова Попільнянської РДА В. В. Суботенко, голова Попільнянської районної ради П. А. Боровський, голова нашої ОТГ А. Б. Бочківський, генеральний директор ТОВ «Сігнет-Центр» Г. Р. Баришполь, місцеві підприємці та активні жителі громади.

Розпочав засідання Ревега, який в своєму виступі зазначив основні напрямки державних реформ.

Далі слово узяв голова Житомирської облдержадміністрації І. П. Гундич. Він наголосив про успіхи реформи децентралізації в області, розповив про нові об’єкти, які будуються за рахунок коштів, перенаправлених до місцевих бюджетів, зауважив про нові можливості для розвитку громад.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Сьогодні ми говоримо про розвиток Андрушківської ОТГ і мені приємно, що ви об’єднались раніше, прийнявши правильне рішення. За рахунок цього ви уже змогли за 2 роки отримати інфраструктурну субвенцію від держави, яку використали на розвиток своєї об’єднаної громади. Так само і ваші власні надходження – я переконаний в тому, що вони зросли мінімум у 2,5 рази. Як реаліст прекрасно розумію, що плани мають бути конкретними та підкріпленими фінансовими можливостями. Вірю, що разом із жителями Андрушківської громади за підтримки Президента ми спільно втілимо ці реальні проекти у життя» - зазначив голова області.

Анатолій Борисович Бочківський – голова нашої Андрушківської ОТГ – на початку свого виступу розповив про уже реалізовані проекти та ті, що знаходяться в стадії реалізації:

 • розпочату реконструкцію ОЗО «Андрушківський ліцей ім. А. Н. Вітрука та ЗДО «Ялинка»;
 • збудований спортивний майданчик з штучним покриттям;
 • відкриту тренажерну залу;
 • забезпечення молодших школярів усім необхідним відповідно до реформи «НУШ»;
 • зроблений капітальний ремонт доріг в с. Макарівка та в с. Андрушки;
 • придбаний трактор з навісним обладнанням;
 • розпочатий капітальний ремонт Будинку культури та ЗДО «Дзвиночок» в с. Макарівка.

Деякі з цих проектів були зроблені повністю за рахунок місцевого бюджету, а в реалізації деяких участь у співфінансуванні приймав Державний фонд регіонального розвитку, обласний та районний бюджети.

На перспективу в Андрушківської ОТГ розроблені амбітні проекти, реалізація яких зможе прискорити модернізацію загальноосвітніх процесів, поліпшити умови праці медичних працівників та розширити перелік медичних послуг, які будуть надаватися жителям громади, створити якісну дорожньо-транспортну інфраструктуру. Серед них А. Б. Бочківський виділів таки проекти, як:

 • завершення реконструкції ОЗО «Андрушківський ліцей ім. А. Н. Вітрука та ЗДО «Ялинка»;
 • завершення капітальних ремонтів Будинків культури та дитячих садочків в селах громади;
 • будівництво нової лікарської амбулаторії в с. Андрушки;
 • капітальні ремонти дорожніх покриттів по вулицях сіл громади;
 • облаштування внутрішніх санвузлів в школах Андрушківської ОТГ;
 • постійний благоустрій територій.

 Кошти на ці проекти будуть заплановані частково в сільському бюджеті, частково фінансування буде здійснюватися за рахунок державного бюджету, а деякі допоможуть втілити в життя місцеві підприємці. В своєї промові голова ОТГ особо відзначив та подякував генеральному директору ТОВ «Сігнет-Центр» Гергію Руслановичу Баришполю, який приймає активну участь у житті громади.

На стадії обговорення проектів жителі Андрушківської ОТГ задавали питання, на які голова держобладміністрації давав розгорнуті відповіді.

Наприкінці зустрічі І. П. Гундич запропонував проголосувати за презентовані андрушківським головою проекти розбудови нашої громади. Одноголосні «за» затвердили напрямок розвитку Андрушківської ОТГ на найближчі три роки.

 

 

 

Презентація проектів Андрушківської ОТГ« повернутися до списку новин