Наші перемогли!

22 лютого 2019 року в спорткомплексі ФОК м. Житомира відбулися фінальні ігри турніру з футзалу, який проходив під девізом – «Хто ти, майбутній Олімпієць?» і був організований  ГО ЖТО ВФСТ «Колос». Андрушківську сільську раду (ОТГ) в них представляла юнацька футбольна команда «Макарівка» (2004-2005 рр. народження).

В півфіналі наша команда впевнено переграла  команду ДЮСШ Лугинської ОТГ з рахунком 4 – 0, а у фіналі здобула важку перемогу над однолітками з ДЮСШ Баранівської ОТГ 1 – 0.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА БАЖАЄМО НОВИХ ПЕРЕМОГ!

На знімку наші ПЕРЕМОЖЦІ: (верхній ряд зліва на право) Сироветник Владислав, Петриченко Андрій, Куркодим Назарій, ветеран Макарівськог футболу 50-х – 60-х рр. ХХ – го ст. нині житель м. Житомир – Терещук Анатолій Лукашович, Гуменюк Артем, Бабійчук Павло, тренер команди – Шоломіцький Богдан; (нижній ряд) Куліш Олександр, Клімук Максим, Клімук Владислав, Клімук Богдан, Чорнобай Денис.

На знімку: Бабійчук Василь – керівник команди ФК «Макарівка», Терещук Анатолій Лукашович – ветеран та один із перших організаторів Макарівської футбольної команди 50-х – 60-х рр., Киришун Роман – гравець ФК «Макарівка».