Андрушківська громада
Попільнянський район, Житомирська область

Всеукраїнській конкурс «Годівничка»

З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни 26 лютого 2019 року у ОЗО «Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука» відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу «Годівничка»

На розгляд журі приймаються роботи, виконані учасниками в довільній формі за такими номінаціями:

Серед учнів:

  1. Проект (колективний або індивідуальний, який ілюструє результати зимової підгодівлі птахів учнями, учнівськими колективами, вихованцями гуртків у вашому закладі освіти села, міста, району, об’єднаної територіальної гормади);
  2.  «Краща фоторобота»( авторська, формат А4);
  3. «Краща годівничка» (опис поетапного виготовлення годівнички, проілюстрований фотографіями та аргументами на користь саме цього проекту);
  4. «Кращий малюнок» (авторська робота формату А4, гуаш, акварель, кольорові олівці, воскова крейда);
  5. «Кращий вірш, оповідання»(авторський);
  6. «Краща листівка, поробка про зимуючих птахів».

Серед вчителів, керівників гуртків:

  1. «Кращий сценарій свята зимуючих  птахів;
  2. «Краща розробка заняття про зимуючих птахів».

Надіслані роботи повинні мати етикетки із зазначенням прізвища та імені автора, назви роботи, номінації, творчого учнівського об’єднання або класу, мають містити повну назву закладу освіти, прізвище, ім’я, по батькові керівника.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Андрушківської сільської ради дякує педагогічним колективам ЗДО «Ялинка», ЗДО «Сонечко», ЗДО «Дзвіночок», учням і вчителям Андрушківського ліцею та Василівської філії.

 « повернутися до списку новин