Про отримання ветеринарних документів

Дата: 29.03.2019 09:28

В зв’язку з впровадженням в роботу програмного забезпечення «ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВЕТЕРИНАРНИХ ДОКУМЕНТІВ» з 01.04.2019 року ветеринарні документи (зокрема ветеринарне свідоцтво №1 та №2, ветеринарна довідка) будуть видаватися за використанням програмного забезпечення «ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВЕТЕРИНАРНИХ ДОКУМЕНТІВ». Тому для отримання відповідних ветеринарних документів просимо звертатися завчасно з письмовими зверненнями.

Додатково повідомляємо що видача документів проводиться виключно на ідентифікованих тварин як для юридичних так і фізичних осіб.

Враховуючи вище зазначене та роботу банківських установ за необхідності ідентифікації тварин звертатися не пізніше 10 календарних днів до видачі ветеринарних документів.

За додатковою інформацією звертатись до Попільнянської районної державної лікарні ветеринарної медицини: вул..Героїв Майдану,8  смт.Попільня, тел. 2-54-53.