Андрушківська громада
Попільнянський район, Житомирська область

Конкурс дитячого читання «Книгоманія - 2019»

Вчасно прочитана книга - величезна удача. Вона здатна змінити життя,

як не змінить його кращий друг або наставник. 

Павленко П. А.

26 березня в бібліотеці с. Андрушки пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2019». Цей конкурс організований ГО «Форум видавців», ДУ «Український інститут книги» з метою популяризації читання. Упродовж трьох місяців діти будуть змагатися в читанні книжок, розповідаючи про них та спілкуючись з іншими читачами.  Винагородою за перемогу стане поїздка до Львова на Дитячий форум – фестиваль «Книгоманія», який відбудеться 17-19 травня. 

У першому етапі конкурсу участь приймали Аліна Шпак з Андрушківського ліцею ім. А. Н. Вітрука, Дарина Смаль з Вісилівської філії та Марія Клименко з Харліївської філії.

Автор відео - Р. Мельник

В підсумку перше місце виборола Марія Кліменко, друге зайняла Аліна Шпак, а трете з чудовим переказом книги про Робінзона Крузо посіла Дарина Смаль.

Другий етап конкурсу пройде в бібліотеці смт. Попільня 10 квітня. Для переможців другого етапу Генеральний партнер Конкурсу ПАТ “КРЕДОБАНК” підготував спеціальний конкурс “Читаємо з Kredobank”, переможець якого отримає приз – подорож до Варшави. 

Отже, якщо учень 7-го класу хоче взяти участь в Книгоманії – гайда до найближчої дитячої бібліотеки!« повернутися до списку новин