Пасхальна творчість педагогів громади

Дата: 16.04.2019 14:31

Фото без описуСвято Пасхи Христової - центральне свято в багатьох національних календарях більшості шанованих країн світу. Приємно, що і в нашій країні цей День закріплений на законодавчому рівні, відзначається згідно наших традицій і нашої національної культури.

Заклади загальної середньої освіти та заклади дошкільної освіти Андрушківської сільської ради долучилися до створення вуличних творчих скульптур у вигляді пасхальних яєць, які виставлятимуться у м. Житомирі на вул. Михайлівській до Великодня.

Робота Бандури Н. О. (Андрушківський ліцей ім. А. Н. Вітрука)

Робота Михайлюк Л. А. (Макарівська філія)

Робота Нівінської А. П. (Андрушківський ліцей ім. А. Н. Вітрука )

Робота Нівінської А. П. (Андрушківський ліцей ім. А. Н. Вітрука )

Робота педколективу ЗДО "Дзвіночок"

Робота педколективу ЗДО "Сонечко"

Робота педколективу ЗДО «Ялинка»

Робота педколективу Харліївської філії

Робота Ратушної Ю. В. Василівська філія

Робота Сероветник Л. В. Макарівська філія

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Андрушківської сільської ради дякує всім педагогам та педагогічним колективам, які взяли участь в оздоблюванні писанок.