Про розроблення детального плану території

Дата: 10.05.2019 13:16

ОГОЛОШЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детальних планів територій:

• ДПТ: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,3508 га для будівництва закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (Амбулаторія  ПМД на 1-2 лікаря з житлом) по вул. Заводській в  с. Андрушки Попільнянського району Житомирської області».

-  ДПТ: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею  0,0050 га    для будівництва і обслуговування індивідуального гаража за адресою: вул. Заводська,  с. Андрушки Попільнянського району Житомирської області».

-   ДПТ: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,0100 га для будівництва і обслуговування індивідуального гаража за адресою: вул. Заводська,  46-а с. Андрушки Попільнянського району Житомирської області».

-   ДПТ: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,0060 га   для будівництва і обслуговування індивідуального гаража за адресою: вул. Заводська, с. Андрушки Попільнянського району Житомирської області».

Підстава для розроблення ДПТ:

Рішення двадцять другої чергової сесії VII скликання від 14.02.2019 року  Андрушківської сільської ради Попільнянського р-ну Житомирської області «Про розроблення детального плану території»;

Проекти розроблені у відповідності до:

Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»;

–  ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій»;

–  ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території»;

– ДСП 2.2.1-2004 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів.

Місце ознайомлення з проектом детального плану територій: в приміщенні Андрушківської сільської ради Попільнянського р-ну Житомирської обл..

Юридична адреса: Житомирська обл.. Попільнянський р-н с. Андрушки вул. Шкільна, буд. 1.

Строк ознайомлення, подання та прийом пропозицій: протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” ( 3038-17 ) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів, за адресою: Житомирська обл.. Попільнянський р-н с. Андрушки вул. Шкільна, буд. 1 в приміщенні Андрушківської сільської ради Попільнянського р-ну Житомирської обл..

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Андрушківської сільської ради Попільнянського р-ну Житомирської обл. 10.06.2019 р. о 11год. 30хв.  Юридична адреса: Житомирська обл.. Попільнянський р-н с. Андрушки вул. Шкільна, буд. 1

Відповідальний: постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва, екології та житлово-комунального господарства в особі Куркодима Володимира Леонидовича, інформація для довідок за тел. +380674106629.