Андрушківська громада
Попільнянський район, Житомирська область

День людей похилого віку

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших її представників. Турбота про людей похилого віку – справа усього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас нашу країну, традиції та є прикладом для подолання теперішніх труднощів української держави.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити, і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

У цей святковий день прийміть щирі привітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Бажаємо вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

Наша об’єднана територіальна громада надає соціальну послугу «Догляд вдома» для громадян, які частково не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю. Відділ соціального забезпечення Андрушківської сільської ради надає таку соціальну послугу 48 пенсіонерам, інвалідам, ветеранам війни та праці, одиноким частково непрацездатним громадянам.

Турбуючись про них, громада привітала їх теплими словами та подарувала продуктові набори до свята. Завдяки спільним зусиллям сільської ради та благодійності підприємців нашої громади одинокі жителі Андрушківської ОТГ не почувають себе покинутими та безпорадними.« повернутися до списку новин