З Новим Роком!

Дата: 28.12.2019 09:19

Шановні мешканці сіл Андрушківської ОТГ, старости, депутати, колеги, партнери!

Шановні друзі!

Вiтаємо вас з Новим 2020 роком!

Для багатьох з нас з вами рік, що минає, був не простим. Нас випробовували на міцність доля і труднощі, але ми вперто намагалися йти вперед, долаючи, порою, непрості перешкоди. Тому, давайте у новому році згуртуємося та будемо будувати своє майбутнє таким, яким його хочемо бачити саме ми усі разом.

Бажаємо вам щоб невдачі та втрати стали лише порошинкою минулого. Нехай наступаючий рік буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Нехай все, що ви планували, обов'язково збудеться, все, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Бажаємо всім, щоб у наступному році всі стали щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих людей, а світ відкрив би усім нам нові двері!

Нехай збудуться найбажаніші мрії, відбудуться несподівані і радісні події, а життя наповниться любов'ю, добротою, світлом!

З Новим роком!