ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 23.01.2020 08:47

ПРО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ АНДРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати засідання виконавчого комітету 24.01.2020 о 10.00 год в сесійній залі сільської ради.

На порядок денний засідання внести питання:

1. Про основні завдання цивільного захисту  Андрушківської сільської ради на 2020 рік.
  2. Про затвердження Плану основних заходів з оборонної роботи в Андрушківській сільській раді на 2020 рік.
  3. Про визначення  об’єктів відпрацювання для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських  робіт у 2020 році.
  4. Про визначення видів  суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт у 2020 році.
  5. Про визначення видів  громадських робіт для засуджених до громадських робіт у 2020 році.
  6. Про визначення  об’єктів, на яких засуджені до  громадських робіт, мають відбувати покарання у 2020 році.
  7. Про Затвердження тарифів на послуги перукарні, які надаються комунальним підприємством «Андрушки».
  8. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються відділом соціального забезпечення та інформаційної картки надання соціальні послуги на платній основі.
  9. Про затвердження інформаційних та технологічних карток на адміністративні послуги.
  10. Про утворення комісії з питань захисту прав дитини та  Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Андрушківської сільської ради».
  11. Про клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жительці села Андрушки Кейко Інні Володимирівні.
  12. Про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.
  13. Про виконання батьківських обов’язків сімей , які знаходяться на обліку як сім’ї, що перебувають в  складних життєвих обставинах.
  14. Про доцільність позбавлення батьківських прав Кравчук Оксану Василівну та Шаховця Володимира Миколайовича  жителів с. Харліївка, відповідно до рекомендацій Попільнянського ВП Коростишівського ВП ГУУНП в Житомирській області.