Усі разом

Дата: 02.04.2020 09:34

Фото без описуЗа ініціативи Андрушківської сільської ради для підтримки  сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, багатодітних малозабезпечених сімей та сімей, які мають дітей з особливими потребами, було вирішено  упродовж карантину, що діє під час поширення респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, надавати таким сім’ям продуктові набори.

Так, Андрушківською сільською радою та Відділом освіти,культури, молоді та спорту Андрушківської сільської ради, починаючи з 27 березня 2020 року по 31 березня 2020 року, працівниками Андрушківської ОТГ Куркодимом В.Л., Ковбасюк З.М., Черних І.А. Гречка Л.М.  та Малишевою М.А. було відвідано 10 сімей з вищевказаних категорій з сіл Василівка, Андрушки, Харліївка та було вручено продуктові набори, в які входили: крупи, борошно, яйця, молоко, сир, масло, печиво.

Така підтримка буде проводитися і надалі малозабезпеченим та багатодітним сім’ям на період карантину.