Дезінфекція місць загального користування в Андрушківської ОТГ

Дата: 07.04.2020 18:36

Фото без описуВідповідно до статті 75 Кодексу Цивільного Захисту України, п. 39 Положення про Єдину Державну систему цивільного захисту, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 11 від 09.01.2014 року, на виконання п.1 доручення Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 року № 14221/0/1-20 та з метою запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Андрушківською сільською радою спільно з 25-ю ДПРЧ смт. Попільня Управління ДСНС у Житомирській області проводиться дезінфікуюча обробка місць масового скупчення людей.

В засобах індивідуального захисту з використанням ручного оприскувача представником особового складу Державної пожежно-рятувальної частини Попільнянського Управління ДСНС була проведена дезінфекція будівель закладів освіти, ФАПа, територій та поверхонь біля аптеки, поштового відділення, продуктових магазинів, дитячих майданчиків, зупинок громадського транспорту, тощо.

ТОВ «Сігнет Центр» також долучився до зусиль Андрушківської сільської ради по запобіганню поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та регулярно проводить в рамках спонсорської допомоги санітарну обробку автомобільних доріг комунальної власності Андрушківської ОТГ.