Благодійна допомога

Дата: 10.04.2020 09:58

Фото без опису         До Андрушківської ОТГ продовжує надходити спонсорська благодійна допомога для боротьби з поширенням респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 9 квітня фермерським господарством «Олгрис» в особі директора Розгон О. О. сільській раді було передано дезінфікуючий засіб та маски для соціальних працівників та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Також фермерське господарство надало благодійну допомогу грошовими коштами Андрушківської амбулаторії сімейної медицини.

Фото без описуНадійним спонсором у боротьбі із респіраторною загрозою залишається і ТОВ «Сігнет-Центр», який виділив КНП «Попільнянська районна лікарня» грошові кошти в розмірі 100 000 грн.

Дякуємо усім небайдужим за допомогу у боротьбі з поширенням коронавірусу у будь якій формі.