Житомирська область, Попільнянський район

Допомога та підтримка

Дата: 18.04.2020 21:47

Благодійність часто стає «рятівним колом», яке дозволяє тим, хто потребує допомоги, справлятися із труднощами. В умовах карантину, якій запроваджено для запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, це стає життєво необхідним для самих незахищених верств населення.

Відділом соціального забезпечення Андрушківської сільської ради для забезпечення осіб, які знаходяться на соціальному обслуговуванні, при підтримці Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирській ОДА та благодійників, було роздано допомогу у вигляді продуктових наборів.

Місцеві підприємці також не залишаються осторонь благодійності. ФОП Каташинський В. І. закупів захисні костюми та медичні маски. Ці костюми будуть використовуватись для захисту осіб, які проводять дезінфекційні заходи у місцях загального користування.

Щиро дякуємо депутатові Житомирської обласної ради Мітніцькому Ю. Г., якій забезпечив фельдшерські пункти Василівки та Харліївки, ФАП с. Макарівка та амбулаторію Андрушківської громади медичними масками, захисними окулярами і щитками та дезінфікуючими засобами.