Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 13.07.2020 16:32

Повідомлення про проведення громадських слухань

Щодо обговорення документації Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: Житомирська обл. Попільнянський район с. Андрушки, вул. Заводська».

Підстава для розроблення ДПТ: Рішення №1094 тридцять четвертої (позачергової) сесії VІІ скликання від 19 червня 2020 року Андрушківської сільської ради Попільнянського району  Житомирської області.

Замовник розроблення документації -   Андрушківська сільська рада

Заявник розроблення документації - Товарна біржа «Житомирські торги»

Місце ознайомлення з проектом детального плану територій: в приміщенні Андрушківської сільської ради Попільнянського р-ну Житомирської обл..

Юридична адреса: Житомирська обл.. Попільнянський р-н с. Андрушки вул. Шкільна, буд. 1.

Пропозиції приймаються з 17 липня 2020 року по 17 серпня 2020 року за адресою Житомирська обл.. Попільнянський р-н с. Андрушки вул. Шкільна, буд. 1.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Андрушківської сільської ради Попільнянського р-ну Житомирської обл. 18.08.2020 р. о 11год. 30хв.  Юридична адреса: Житомирська обл.. Попільнянський р-н с. Андрушки вул. Шкільна, буд. 1