Дитячий будинок сімейного типу

Фото без опису Увага!

Андрушківська сільська рада

шукає

кандидатів у батьки – вихователі для створення

ДИТЯЧОГО БУДИНКУ СІМЕЙНОГО ТИПУ

Дитячий   будинок   сімейного  типу (далі ДБСТ) -  окрема  сім'я,  що створюється  за  бажанням  подружжя  або  окремої  особи,  яка  не перебуває  у шлюбі,  які беруть на виховання та спільне проживання не менш  як  5  дітей-сиріт  і  дітей, позбавлених  батьківського піклування. Вихованці  перебувають  у  дитячому будинку сімейного типу до досягнення  18-річного  віку,  а  в  разі продовження  навчання у закладі  загальної  середньої  освіти, за денною формою навчання у закладі  професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої  освіти - до 23 років або до закінчення відповідних закладів освіти. позбавлених  батьківського піклування.

Дитина в ДБСТ:

- зберігає статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, та користується всіма відповідними пільгами;

- зберігає своє прізвище, ім'я, по батькові;

- зберігається право на житло і майно, яке їй належить; за їх збереження до досягнення дитиною повноліття відповідають органи опіки та піклування;

Діти, які виховуються в ДБСТ перебувають на державному забезпеченні: кожен місяць батькам-вихователям виділяються кошти на утримання дітей у розмірі двох прожиткових мінімумів. Крім цієї матеріальної допомоги батьки-вихователі отримують від держави грошову винагороду за виховання дітей, у розмірі 35% від соціальної допомоги на кожну дитину-вихованця, але не більше п’яти прожиткових мінімумів для працездатної особи. Родині надається житловий будинок або багатокімнатна квартира та пільги у розмірі 50% на всі комунальні послуги.

Якщо Ви виявили бажання поповнити Вашу сім’ю та допомогти дітям, які залишились без батьківської турботи, звертайтесь за АДРЕСОЮ:

Андрушківська сільська рада вул. Шкільна,1 с. Андрушки, Попільнянського району Житомирської області

контактний тел. 0976871219 Ірина