Постанови

Дата: 08.09.2020 14:56

ПФото без описуостанова Андрушківської ТВК 1 від 27.08.2020 Про виконання членами територіальної виборчої комісії повноважень у виборчій комісії на платній основі

Постанова Андрушківської ТВК 2 «Про затвердження видів робіт (послуг) та чисельності залучених спеціалістів»

Постанова Андрушківської ТВК 3 від 27.08.2020 Про надання права підпису

Постанова Андрушківської ТВК 4 від 06.09.2020 Про утворення і перелік багатомандатних виборчих округів на виборах депутатів АндрушківськоїОТГ 25.10.20

Постанова Андрушківської ТВК 6 від 18.09.2020 Про реєстрацію кандидатів у депутати по багатомандатним округам №1-8 до АндрушківськоїОТГ 25.10.20

Постанова Андрушківської ТВК 7 від 18.09.2020 Про реєстрацію кандидата на посаду сілського голови АндрушківськоїОТГ 25.10.20

Постанова Андрушківської ТВК 9 від 22.09.2020 Про реєстрацію кандидатів у депутати по багатомандатним округам №1-8 до АндрушківськоїОТГ 25.10.20

Про відмову в  реєстрації Салійчук В. П. включеної до Переліку кандидатів у депутати Андрушківської об’єднаної територіальної громади, висунутого від Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

Про реєстрацію кандидатів у депутати Андрушківської об’єднаної територіальної громади, включених до переліку кандидатів у депутати Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

Про реєстрацію кандидатів у депутати Андрушківської обєднаної територіальної громади, включених до переліку кандидатів у депутати Житомирської обласної організації Політичної Партії «Слуга народу»

Про реєстрацію кандидатів у депутати Андрушківської обєднаної територіальної громади, включених до переліку кандидатів у депутати Житомирської обласної організації Політичної Партії «Сила і Честь»

Про реєстрацію кандидатів у депутати Андрушківської обєднаної територіальної громади, включених до переліку кандидатів у депутати Житомирської обласної організації Політичної Партії «Наш Край»

Про реєстрацію кандидатів у депутати Андрушківської обєднаної територіальної громади, включених до переліку кандидатів у депутати Житомирської територіальної організації Політичної Партії «Європейська Солідарність»

Рішення виконавчогот комітету сільської ради "Про затвердження Порядку розміщення інформаційних наметів та встановлення місць для їх розміщення на території Андрушківської сільської ради

Постанова Андрушківської ТВК 26 від 06.10.2020 Про утворення та формування складу Андрушківської дільничної виборчої комісії

Постанова Андрушківської ТВК 27 від 06.10.2020 Про утворення та формування складу Макарівської дільничної виборчої комісії

Постанова Андрушківської ТВК 28 від 06.10.2020 Про утворення та формування складу Василівської дільничної виборчої комісії

Постанова Андрушківської ТВК 29 від 06.10.2020 Про утворення та формування складу Харліївської дільничної виборчої комісії

Постанова Андрушківської ТВК 30 від 06.10.2020 Про утворення та формування складу Красногірської дільничної виборчої комісії

Постанова  Андрушківської ТВК №34 від 15.10.2020 р.  Про зміни у  складі ДВК

Про реєстрацію Гапонюк Оксани Григорівни та Бабійчука Сергія Петровича довіреними особами кандидата Гапонюка Олександра Миколайовича на посаду сільського голови Андрушківської сільської територіальної громади на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Постанова про визнання Матківської О.Г. обраною Андрушківським сільським головою

Постанова про визнання депутатів обраними у багатомандатних виборчих округах Андрушківської ТГ

Звіт про надходження та використання коштів

Постанова № 46