Державна установа «Центр пробації» у Житомирській області

Дата: 30.10.2020 20:21

Нещодавно з метою профілактики правопорушень неповнолітніх осіб у Попільнянському районному сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області організовано та проведено інформаційно-просвітницькій захід з неповнолітнім на тему «Злочин та кара», який проживає на території Андрушківської сільської ради.

Сьогодні надто актуально виступає проблема зростання правопорушень серед підлітків. Перш за все причиною цього є - неналежний догляд батьків за дітьми або їхня відсутність. Загальне зниження рівня життя, неблагополуччя сімей, які із втратою прибутку, втрачають і моральні цінності, відсутність нормальних побутових умов - все це призводить до того, що діти, прагнучи жити так, як усі, намагаються досягти цього шляхом крадіжок та інших злочинів. Крім того згубний вплив на неповнолітніх справляє телебачення, комп’ютер, що пропагують насильство і життя заради власного задоволення.

Під час заходу представник пробації з метою профілактики правопорушень  особливо звернула увагу неповнолітнього на неприпустимості протиправних дій протягом випробувального терміну. Після бесіди неповнолітній переглянув соціальний фільм «Життя за гратами» про реалії перебування у виправній колонії та

слідчому ізоляторі.

Попільнянський  районний сектор філії

Державної установи «Центру пробації»