Вітаємо с Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2021 08:00

Шановні друзі!

Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії –

День Соборності,

свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

22 січня 1919 року, було проголошено Акт Злуки - об'єднання  східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу, що стало взірцем цивілізованого і демократичного збирання територій в єдиній суверенній державі. Таке об’єднання базувалася на принципах історичного самоусвідомлення спільності, ідеалів свободи і незалежності, добровільного народного волевиявлення.

Отже, і сьогодні, не зважаючи на всі труднощі, які випали на долю нашої країни, лише в єдності наших спільних дій та соборності душ нам вдасться досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної, істинно незалежної держави, якою пишатимуться нащадки.

Нехай це свято додає нам сил у розбудові нашої держави та її маленької частинки – Андрушківської територіальної громади, щоб в ній завжди панували громадянський мир і людська взаємоповага, висока духовність і культура.

Вітаємо с Днем Соборності України!