День вшановування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 14:25

15 лютого згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року Україна відзначає День вшановування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.  В Афганістані загинули близько 15 тисяч вояків, із них майже 4 тисячі українців.

Сьогодні ми віддаємо шану героїзму воїнів-афганців, схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою. Хвилиною мовчання школярі Василівської філії Андрушківського ліцею, голова Андрушківської громади О. Г. Матківська, староста с. Василівка Галіцький П. Б., воїни-інтернаціоналісти, які повернулися додому з тієї війни, рідні, друзі вшанували пам’ять загиблого односільчанина, воїна-афганця Паценко Олександра. Квіти пам’яті лягли на могилі героя та біля пам’ятного знака, встановленого на його честь.

Фото без описуВсім, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, бажаємо міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя. Нехай над всіма нами буде мирне небо.