З 8 Березня!

Дата: 08.03.2021 06:00
Кількість переглядів: 1974

Фото без опису Шановні жінки!

Щиро та сердечно вітаю усіх вас із чудовим весняним святом Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Фото без описуЗичу вам любові та поваги, доброго здоров’я, гарного настрою. Нехай радість осяває кожен ваш крок, хай завжди для вас будуть найкращі квіти, найтепліші слова шани і вдячності, нехай щоденно тепло близьких людей запалює вогник радості і щастя! Хай ваш життєвий шлях буде сповнений сонячним світлом, усмішками та новими планами!Бажаю вам здійснення усіх ваших заповітних мрій, творчих та амбітних задумів.

Вітання адресую й всьому жіноцтву, яке на своїх професійних робочих місцях забезпечує життєдіяльність нашої громади, її розвиток та добробут.

Сьогодні важко назвати хоч одну спеціальність, яку б не опанували жінки, адже неможливо уявити собі будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і наших небайдужих жіночих сердець. Тож будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Миру, добра, здоров’я, всіляких гараздів усім жінкам нашої громади!

З повагою, сільський голова Олена Матківська